Kontakt Jazyk CZ EN
Úvod Liga 1.CFGL 2016

1.CFGL 2016

1.Fotbalgolfová liga - ročník 2016


 zveřejňujeme první informace k vyhlášení 1.Fotbalgolfové ligy, která bude probíhat tento rok. V následujícím textu naleznete veškeré potřebné dokumenty k hernímu systém ligy a postupně budeme zvěřejňovat další potřebné informace přímo na internetu. Sleduj nás tedy na našem webu nebo facebooku a brzy se dozvíte další důležité informace.

 Základním předpokladem pro účast v lize, je stát se členem CFGA a mít platné členství pro aktuální rok. Proto prosíme toho, kdo si chce zahrát 1.Fotbalgolfovou ligu, zůčastnit se ligové soutěže jednotlivců či družstev a ještě není členem nebo nemá zaplacené členství, ať tak učiní dle instrukcí na stránkách http://www.cfga.cz/cz/s2106/Hraci/c2261-Clenstvi-CFGA.

 V případě, že již máte založený klub a chcete hrát i týmovou soutěž, je třeba dle pravidel ligy, vytvořit klubové týmy a nahlásit nominaci hráčů, kteří za váš klub a tým budou hrát - návod na vytvoření klubu, týmů a nominaci je k dispozici zde.

 Zároveň oficiálně zvěřejňujeme termíny oficiálních ligových turnajů ročníku 2016 - další turnaje na jednotlivých hřištích vzniknou následně, takže určitě bude kde a s kým hrát:) V brzké době provedeme i jejich zveřejnění na webu cfga.cz, jednotlivých webech fotbalparků a na portálu gscore.eu, včetně možnosti registrace a dát tak o sobě vědět, že chcete hrát a že chcete se stát případným 1.ligovým mistrem fotbalgolfu v ČR.

 Děkujeme a těšíme se na brzké shledání na některém z turnajů ročníku 2016.

 CFGA tým
 v čele s prezidentem CFGA Tomášem Neumannem
 

Dokumenty ke stažení

Hlavní partneři

PepsiCo CZ, s.r.o. KOMA Modular s.r.o. John Deere FAČR Rodinný pivovar BERNARD a.s. Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky

Základní informace

Historie fotbalgolfu V ČR začala na podzim roku 2013, kdy byla založena Česká fotbalgolfová asociace - ČFGA,
která se stala členem World footballgolf association - WFGA

Důležité odkazy

Mediální partneři

Hofo TV Časopis Gol.cz

Najdete nás na sociálních sítí

ČFGA na Facebook