Kontakt Jazyk CZ EN
Úvod Hřiště Detail hřiště Adventure Golf Zavadilka

Detail hřiště

Adventure Golf Zavadilka

Stav: V provozu

Adresa Prostřední Bečva 360, Prostřední Bečva, 756 56
Stát Česká republika
Telefon +420 571 643 040
Mobil +420 723 532 615
E-mail zavadilka@nerotrade.cz
Web http://www.zavadilka.cz

O areálu Zavadilka

Nově zrekonstruovaný rekreační, zábavní a sportovní park Zavadilka navazuje na restauraci Valašský šenk a vedlejší Club s diskotéku a nabízí širokou škálu volnočasových aktivit pro široké spektrum hostů. V letních měsících zde naleznete kromě příjemného posezení a občerstvení po pěší turistice či cykloturistice v malebné krajině Beskyd tyto služby : přírodní koupaliště - biotop, adventure golf, tenisový kurt, víceúčelové sportovní hřiště, speciální hřiště na basketbal, půjčovna kol a koloběžek, půjčovna lyží a vybavení pro zimní sporty, outdoor ping pong, kuželky a šachy, venkovní dětské hřiště jehož dominantou je lanová pyramida , vnitřní zábavní centrum pro děti a nově chystáme zde i letní kino. V sezoních měsících (květen - říjen) zde pořádáme různé gastro akce a další různé sportovní,kulturní a společenské akce navštěvované jak místními, tak přespolními návštěvníky Beskyd.

Adventure golf

Přijďte si k nám zahrát oblíbený adventure golf, při kterém si užijete spoustu zábavy. Rádi vám zapůjčíme golfové hole a míčky a vy se určitě pobavíte na novém rozsáhlém 12- ti jamkovém hřišti v krasném prostředí, které doplňuje i jezírko s rybičkama nebo speciální efektní osvětlení okrasných keřů a kamenů. Adventure golf je vhodný jak pro děti tak i pro dospělé a rovněž se často využivá k soutěžím zručnosti jako zpestření nejrůznějších firemních akcí.

Stav Obtížnost hřiště Počet jamek Par Délka hřiště (m)
V provozu FUN 0 36 0

Lokace

 

Jednotlivé jamky hřiště

Fotogalerie hřiště

Hlavní partneři

Bernard pivovar Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky John Deere FAČR PepsiCo CZ, s.r.o. KOMA Modular s.r.o.

Základní informace

Historie fotbalgolfu V ČR začala na podzim roku 2013, kdy byla založena Česká fotbalgolfová asociace - ČFGA,
která se stala členem World footballgolf association - WFGA

Důležité odkazy

World Footballgolf Association logo gScore logo

Mediální partneři

Hofo TV Časopis Gol.cz

Najdete nás na sociálních sítích

ČFGA na Facebook