Kontakt Jazyk CZ EN
Úvod Hřiště Detail hřiště Adventure Golf Zavadilka

Detail hřiště

Adventure Golf Zavadilka

Stav: V provozu

Adresa Prostřední Bečva 360, Prostřední Bečva, 756 56
Stát Česká republika
Telefon +420 571 643 040
Mobil +420 723 532 615
E-mail zavadilka@nerotrade.cz
Web http://www.zavadilka.cz

O areálu Zavadilka

Nově zrekonstruovaný rekreační, zábavní a sportovní park Zavadilka navazuje na restauraci Valašský šenk a vedlejší Club s diskotéku a nabízí širokou škálu volnočasových aktivit pro široké spektrum hostů. V letních měsících zde naleznete kromě příjemného posezení a občerstvení po pěší turistice či cykloturistice v malebné krajině Beskyd tyto služby : přírodní koupaliště - biotop, adventure golf, tenisový kurt, víceúčelové sportovní hřiště, speciální hřiště na basketbal, půjčovna kol a koloběžek, půjčovna lyží a vybavení pro zimní sporty, outdoor ping pong, kuželky a šachy, venkovní dětské hřiště jehož dominantou je lanová pyramida , vnitřní zábavní centrum pro děti a nově chystáme zde i letní kino. V sezoních měsících (květen - říjen) zde pořádáme různé gastro akce a další různé sportovní,kulturní a společenské akce navštěvované jak místními, tak přespolními návštěvníky Beskyd.

Adventure golf

Přijďte si k nám zahrát oblíbený adventure golf, při kterém si užijete spoustu zábavy. Rádi vám zapůjčíme golfové hole a míčky a vy se určitě pobavíte na novém rozsáhlém 12- ti jamkovém hřišti v krasném prostředí, které doplňuje i jezírko s rybičkama nebo speciální efektní osvětlení okrasných keřů a kamenů. Adventure golf je vhodný jak pro děti tak i pro dospělé a rovněž se často využivá k soutěžím zručnosti jako zpestření nejrůznějších firemních akcí.

Stav Doba validace kódu Obtížnost hřiště Počet jamek Par
V provozu 14 FUN 0 36

Lokace

 

Jednotlivé jamky hřiště

Fotogalerie hřiště

Hlavní partneři

FAČR Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky Rodinný pivovar BERNARD a.s. PepsiCo CZ, s.r.o. John Deere KOMA Modular s.r.o.

Základní informace

Historie fotbalgolfu V ČR začala na podzim roku 2013, kdy byla založena Česká fotbalgolfová asociace - ČFGA,
která se stala členem World footballgolf association - WFGA

Důležité odkazy

Mediální partneři

Hofo TV Časopis Gol.cz

Najdete nás na sociálních sítí

ČFGA na Facebook