Contact Language CZ EN
Home News Zúčastnili jsme se ME v Detmoldu

News detail

5/17/2014

Zúčastnili jsme se ME v Detmoldu


Zúčastnili jsme se ME v německém Detmoldu a náš nejlepší výsledek byl 67.místo - a tak víme, že máme stále co zlepšovat;) Na druhou stranu takto uspět v tak silné konkurenci a s tím, že u nás je tento sport v plenkách, považujeme za velký úspěch! A proto blahopřejeme za toto umístění našemu presidentovi Tomášovi Neumannovi.

Více informací najdete zde a výsledkovou listinu zde. Přinášíme Vám i něco málo ze samotného dění v podobě fotografií - podívejte se.

Díky za Vaše palce,
tým CFGA

Next news

5/17/2014 Zúčastnili jsme se ME v Detmoldu

Zúčastnili jsme se ME v německém Detmoldu a náš nejlepší výsledek byl 67.místo - a tak víme, že máme stále co zlepšovat;) Více informací najdete zde a výsledkovou listinu zde .

5/15/2014 Jedeme na ME do Detmoldu

Jedeme na mistrovství Evropy 2014 do německého městečka Detmold a budeme Českou republiku reprezentovat jak nejlépe budeme umět;) Více informací najdete zatím na www.fussballgolf-detmold.de/european-championship-information .

Main partners

KOMA Modular s.r.o. Bernard pivovar FAČR Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky John Deere PepsiCo CZ, s.r.o.

Basic information

The history of the FootballGolf in the Czech Republic has begun in fall 2013 when the Czech Footballgolf Association (CFGA)
was founded and became a member of the World Footballgolf Association

Important links

Media partners

Hofo TV Časopis Gol.cz

You can find us on social media

http://www.cfga.cz/