Contact Language CZ EN
Home Courses Course detail Adventure Golf Zavadilka

Course detail

Adventure Golf Zavadilka

Course status: In operation

Address Prostřední Bečva 360, Prostřední Bečva, 756 56
Country Czech Republic
Phone +420 571 643 040
Mobile +420 723 532 615
E-mail zavadilka@nerotrade.cz
Website http://www.zavadilka.cz

O areálu Zavadilka

Nově zrekonstruovaný rekreační, zábavní a sportovní park Zavadilka navazuje na restauraci Valašský šenk a vedlejší Club s diskotéku a nabízí širokou škálu volnočasových aktivit pro široké spektrum hostů. V letních měsících zde naleznete kromě příjemného posezení a občerstvení po pěší turistice či cykloturistice v malebné krajině Beskyd tyto služby : přírodní koupaliště - biotop, adventure golf, tenisový kurt, víceúčelové sportovní hřiště, speciální hřiště na basketbal, půjčovna kol a koloběžek, půjčovna lyží a vybavení pro zimní sporty, outdoor ping pong, kuželky a šachy, venkovní dětské hřiště jehož dominantou je lanová pyramida , vnitřní zábavní centrum pro děti a nově chystáme zde i letní kino. V sezoních měsících (květen - říjen) zde pořádáme různé gastro akce a další různé sportovní,kulturní a společenské akce navštěvované jak místními, tak přespolními návštěvníky Beskyd.

Adventure golf

Přijďte si k nám zahrát oblíbený adventure golf, při kterém si užijete spoustu zábavy. Rádi vám zapůjčíme golfové hole a míčky a vy se určitě pobavíte na novém rozsáhlém 12- ti jamkovém hřišti v krasném prostředí, které doplňuje i jezírko s rybičkama nebo speciální efektní osvětlení okrasných keřů a kamenů. Adventure golf je vhodný jak pro děti tak i pro dospělé a rovněž se často využivá k soutěžím zručnosti jako zpestření nejrůznějších firemních akcí.

Course status Course dificulty Count hole Par Course length (m)
In operation FUN 0 36 0

Location

 

Course holes

Fotogalerie hřiště

Main partners

John Deere PepsiCo CZ, s.r.o. FAČR Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky KOMA Modular s.r.o. Bernard pivovar

Basic information

The history of the FootballGolf in the Czech Republic has begun in fall 2013 when the Czech Footballgolf Association (CFGA)
was founded and became a member of the World Footballgolf Association

Important links

World Footballgolf Association logo gScore logo

Media partners

Hofo TV Časopis Gol.cz

You can find us on social media

http://www.cfga.cz/