Contact Language CZ EN
Home League Tournaments Detail turnaje Czech Open 2018

Tournament detail

Czech Open 2018

25 - 05/27/2018
Tournament propositions Course info
Organiser Česká fotbalgolfová asociace, z.s.
Phone +420 737 278 711
E-mail neumann@cfga.cz

Vítejte ve Fotbalparku Dymník

Je pro nás potěšením, že je CZECH OPEN 2018 opět součástí WFGA TOUR a že Vás můžeme přivítat v krásném prostředí Lužických hor. FotbalPark Dymník byl otevřen přesně 30.5.2014 prvním hřištěm "FUN" jako první hřiště na fotbalgolf v České republice. V srpnu jsme na témže místě otevřeli i druhé 18-ti jamkové hřiště "PROFI".

Doufáme, že si zdejší prostředí zamilujete a že se sem budete rádi vracet. Přejeme Vám příjemný pobyt a co nejlepší výsledky.

S pozdravem za Českou fotbalgolfovou asociaci a Fotbalpark Dymník
 Mirko Bernas &Tomáš Neumann

Doprava

Hřiště se nachází na kopci Dymník, nedaleko města Rumburk. Do Rumburka se dostanete běžnými spoji, ať už autobudem, či vlakem. Pro zahraniční hráče je nejlépe využít letiště Václava Havla v Praze, které je vzdáleno 128 km, nebo letiště v Drážďanech, vzdálené 87 km. Dále je možné využít železniční mezinárodní uzel se zastávkou ve městě Děčín, který je vzdálen pouze 44 km.

Ubytování

 - bude doplněno

Pro všechny hráče jsme zarezervovali celý Wellnes hotel Lužan (www.hotelluzan.cz), který je na náměstí v Rumburku. Podmínkou je rezervace do 31.4.2016 na e-mailu managera hotelu info@hotelluzan.cz. Poté budou volné pokoje uvolněny pro ostatní hosty.

Program

 - bude doplněno

Kontakty

Tournament status Max.player count Number of categories? Number of registered? Number of teams?
Foreign turnaj 300 4 0 0

Main partners

FAČR Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky Bernard pivovar PepsiCo CZ, s.r.o. KOMA Modular s.r.o. John Deere

Basic information

The history of the FootballGolf in the Czech Republic has begun in fall 2013 when the Czech Footballgolf Association (CFGA)
was founded and became a member of the World Footballgolf Association

Important links

World Footballgolf Association logo gScore logo

Media partners

Hofo TV Časopis Gol.cz

You can find us on social media

http://www.cfga.cz/