Kontakt Jazyk CZ EN
Úvod Novinky Zúčastnili jsme se MS v německém Inzellu

Detail novinky

03.08.2014

Zúčastnili jsme se MS v německém Inzellu 


2. - 3. srpna jsme se zúčastnili MS v německém Inzellu a náš nejlepší výsledek byl 102.místo z celkových 188 hráčů. Sice jsme skončili až za polovinou hráčů, na druhou stranu byla to světová elita a tak to rozhodně nechápeme jako prohru a naopak nás to posouvá ke zlepšování nejen hry samotné ale i k její propagaci po celé České republice. Naši borci, prozatím ve dvou, reprezentovali Českou republiku a rozhodně se s nimi setkáme i na Czech Open 2014, který se bude konat od 5. do 7. září ve fotbal parku Dymník.

Celkové výsledky z mezinárodního mistrovství ve fotbalgolfu naleznete zde. Přinášíme Vám i něco málo ze samotného dění v podobě fotografií - podívejte se.

Díky za Vaše palce,
tým CFGA

Další novinky

03.08.2014 Zúčastnili jsme se MS v německém Inzellu

2. - 3. srpna jsme se zúčastnili MS v německém Inzellu a náš nejlepší výsledek byl 102.místo z celkových 188 hráčů. Sice jsme skončili až za polovinou hráčů...

05.08.2014 Fotbalgolf se pozvolna šíří Českem

Fotbalgolf, množina dvou světově nejpopulárnějších sportů – fotbalu a golfu, se stává novou zálibou nadšených sportovců, kteří rádi objevují něco dalšího a investují čas do nové záliby, ať už je jim deset nebo sedmdesát...

Hlavní partneři

John Deere FAČR PepsiCo CZ, s.r.o. Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky Bernard pivovar KOMA Modular s.r.o.

Základní informace

Historie fotbalgolfu V ČR začala na podzim roku 2013, kdy byla založena Česká fotbalgolfová asociace - ČFGA,
která se stala členem World footballgolf association - WFGA

Důležité odkazy

Mediální partneři

Hofo TV Časopis Gol.cz

Najdete nás na sociálních sítí

ČFGA na Facebook