Contact Language CZ EN
Home News V Pavlíkově vzniká fotbalgolfové hřiště

News detail

11/28/2016 Pavlíkov - Místo holí nohy, žádné malé jamky ale jámy a místo míčku pořádná mičuda. Řeč je o fotbalgolfu. Sportu, který se stává v posledních letech velikým boomem. A právě jedno z oficiálních hřišť by mělo vzniknout na katastrálním území obce Pavlíkov a Všetaty kolem pavlíkovského fotbalového hřiště. Hrát by se tu mohlo možná už v příštím roce. Rakovnickému deníku to řekl starosta Pavlíkova Miroslav Truxa.

Zdroj: http://rakovnicky.denik.cz/zpravy_region/v-pavlikove-vznika-fotbalgolfove-hriste-20161128.html

Next news

10/12/2016 Premiérovou sezonu ukončil galavečer na Dymníku

První ročník 1.Fotbalgolfové ligy je definitivně u konce. V sobotu 08.10.2016 proběhl u Rumburku na vrchu Dymník slavnostní galavečer , při kterém došlo k předání pohárů a cen za rok 2016 .

10/8/2016 Fotoreportáž z Galavečera 1.CFGL 2016

Podívejte se jak jsme zakončili náš první ročník 1.Fotbalgolfové ligy roku 2016. Užili jsme si jeden z posledních turnajů tohoto roku Masters Dymník 2016 a večer jsme si krásně užili a rozdali mnoho cen.

Main partners

FAČR Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky PepsiCo CZ, s.r.o. Bernard pivovar KOMA Modular s.r.o. John Deere

Basic information

The history of the FootballGolf in the Czech Republic has begun in fall 2013 when the Czech Footballgolf Association (CFGA)
was founded and became a member of the World Footballgolf Association

Important links

World Footballgolf Association logo gScore logo

Media partners

Hofo TV Časopis Gol.cz

You can find us on social media

http://www.cfga.cz/