Kontakt Jazyk CZ
Úvod Novinky Národní dresy CFGA 2020

Detail novinky

21.01.2020

Národní dresy CFGA 2020


 jelikož WFGA rozhodla, že od letošního roku se všechny turnaje WFGA TOUR, včetně Mistrovství světa na Dymníku, musí hrát v národních dresech, objednali jsme pro Vás repre vybavení! K loňskému dresu jsme objednali ještě červená a modrá polo trika, mikiny, 3/4 kraťasy, tepláky. Pro děvčata jsou trika, krátké legíny, dlouhé legíny, sukně a mikiny. Na toto vybavení jsme od fy Joma dostali 50% slevu.

 Ten, kdo se chystá na turnaj do zahraničí, či na MS, musí hrát v tomto národním dresu. Je jedno zda bude mít triko a,b, nebo c. Objednávat můžete do 23.2.2020!!! Pak bude objednávka uzavřena a poslána do Španělska. Věci zpět dostanete na začátku dubna včetně potisku.

 Objednávejte dle této tabulky - ke stažení zde.

 Objednávejte e-mailem na info@cfga.cz např. takto:
Jméno      ........
Příjmení   ........
Triko modré, kod 101588, 1ks, velikost S, dámské
Mikina červená, kód 101589, 2ks, velikost M, pánské
.... atd.

 CFGA tým

 

Další novinky

21.01.2020 Informace o prodloužení členství CFGA 2020

V tomto roce nás čeká mnoho zajímavých událostí a jedna z těch nejvíce očekávaných, je návrat Mistrovství světa ve fotbalgolfu v rámci WFGA po 5 letech do ČR a to na FotbalPark Dymník - těšíme se!...

18.11.2019 Logo Mistrovství světa 2020!

Představujeme logo Mistrovství světa 2020! Od 24.7. do 26.7. budeme bojovat o mistra světa doma!!!❤️🏆🇨🇿 Skvělá česká diplomacie!👏🏻👏🏻👏🏻

Hlavní partneři

KOMA Modular s.r.o. Bernard pivovar Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky PepsiCo CZ, s.r.o. FAČR John Deere SportHelp.cz, z. s.

Základní informace

Historie fotbalgolfu v ČR začala na podzim roku 2013, kdy byla založena Česká fotbalgolfová asociace - ČFGA, která se stala členem World footballgolf association - WFGA.
Historie footgolfu v ČR se datuje na rok 2015, kdy se začalo hrát na prvním footgolfovém hřišti nedaleko Prahy v Golf resortu Botanika. Footgolf tak navazuje na organizaci fotbalgolfu v ČR. Tato spolupráce se rozvinula tak, že v roce 2020 spadá Footgolf a Fotbalgolf pod jednu asociaci (Česká footgolfová a fotbalgolfová asociace z.s. - CFGA) a začíná nová éra těchto sportů pod jednou hlavičkou. CFGA je členem Mezinárodní světové federace pro footgolf - Federation for International FootGolf (FIFG), která zastřešuje téměř čtyřicet zemí z celého světa. CFGA pořádá republikovou Footgolf tour, sdružuje kluby a hráče, a nominuje hráče pro mezinárodní turnaje.

Důležité odkazy

Federation for International FootGolf logo World Footballgolf Association logo gScore logo

Mediální partneři


Najdete nás na sociálních sítích

ČFGA na Facebook