Contact Language CZ EN
Home News Národní dresy CFGA 2020

News detail

1/21/2020

Národní dresy CFGA 2020


 jelikož WFGA rozhodla, že od letošního roku se všechny turnaje WFGA TOUR, včetně Mistrovství světa na Dymníku, musí hrát v národních dresech, objednali jsme pro Vás repre vybavení! K loňskému dresu jsme objednali ještě červená a modrá polo trika, mikiny, 3/4 kraťasy, tepláky. Pro děvčata jsou trika, krátké legíny, dlouhé legíny, sukně a mikiny. Na toto vybavení jsme od fy Joma dostali 50% slevu.

 Ten, kdo se chystá na turnaj do zahraničí, či na MS, musí hrát v tomto národním dresu. Je jedno zda bude mít triko a,b, nebo c. Objednávat můžete do 23.2.2020!!! Pak bude objednávka uzavřena a poslána do Španělska. Věci zpět dostanete na začátku dubna včetně potisku.

 Jak dresy vypadají se můžete podívat zde.

 Objednávejte e-mailem na info@cfga.cz např. takto:
Jméno      ........
Příjmení   ........
Triko modré, kod 101588, 1ks, velikost S, dámské
Mikina červená, kód 101589, 2ks, velikost M, pánské
.... atd.

 CFGA tým

 

Next news

1/21/2020 Informace o prodloužení členství CFGA 2020

V tomto roce nás čeká mnoho zajímavých událostí a jedna z těch nejvíce očekávaných, je návrat Mistrovství světa ve fotbalgolfu v rámci WFGA po 5 letech do ČR a to na FotbalPark Dymník - těšíme se!...

11/18/2019 Logo Mistrovství světa 2020!

Představujeme logo Mistrovství světa 2020! Od 24.7. do 26.7. budeme bojovat o mistra světa doma!!!❤️🏆🇨🇿 Skvělá česká diplomacie!👏🏻👏🏻👏🏻

Main partners

Bernard pivovar KOMA Modular s.r.o. John Deere FAČR Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky PepsiCo CZ, s.r.o.

Basic information

The history of the FootballGolf in the Czech Republic has begun in fall 2013 when the Czech Footballgolf Association (CFGA)
was founded and became a member of the World Footballgolf Association

Important links

World Footballgolf Association logo gScore logo

Media partners

Hofo TV Časopis Gol.cz

You can find us on social media

http://www.cfga.cz/