Kontakt Language CZ EN
Úvod News Rozhodnutí STDK / jednohlasně / k doplnění pravidla o registraci na turnaj

News detail

6/29/2020

Rozhodnutí STDK / jednohlasně / k doplnění pravidla o registraci na turnaj


Pokud se hráč registruje na oba turnajové dny /liga so-ne/ a z nějakého důvodu odehraje pouze jeden den, je automaticky DNF na celý ligový turnaj. Pokud měl vážný, osobní, apod. důvod, případně se zranil nebo mu nedovolil dále hrát zdravotní stav, je jeho povinností se do středy /po ligovém turnaji/ relevantně omluvit STDK, příp. doručit lékařskou zprávu elektronicky na tuto adresu - stdk@cfga.cz. Tyto omluvy STDK posoudí /čtvrtek/ a podle jejího rozhodnutí budou v pátek oficiálně potvrzeny turnajové výsledky. Pokud tento hráč nedoručí omluvné dokumenty ve stanoveném termínu, DNF platí.

STDK Petr Tata Šolc

Aktualizováno dne 6.8.2020

Pokud se hráč registruje na oba turnajové dny /liga so-ne/ a z nějakého důvodu odehraje pouze jeden den, je automaticky DNF na celý ligový turnaj. Pokud měl vážný, osobní, apod. důvod, případně se zranil nebo mu jeho stav nedovolil dále hrát, je jeho povinností se do 8 dnů/po ligovém turnaji/ písemně emailem relevantně omluvit a doložit důvod včetně důkazního materiálu na adresu - stdk@cfga.cz. Tyto omluvy STDK posoudí a podle jejího rozhodnutí budou dopočítány výsledky. Pokud tento hráč nedoručí omluvné dokumenty ve stanoveném termínu, DNF platí. Nelze se dohlašovat ani ze soboty na neděli. Členové STDK apelují na hráče, aby různé excesy na turnajích řešili hráči okamžitě, tzn. ihned na místě v danou dobu tak, jak je to psáno v pravidlech fotbalgolfu.

Předseda STDK, Roman Fišer

Next news

6/24/2020 Instruktážní video na markování

Před dalším ligovým víkendem jsem si pro vás připravil malé naučné video o správném markování....

4/20/2020 COVID-19 aktuálně k 20.4.2020

Je povoleno individuálně hrát fotbalgolf na fotbalgolfových hřištích. Je povoleno vykonávat profesi „trenéra“ na venkovních sportovištích...

Main partners

FAČR Bernard pivovar John Deere KOMA Modular s.r.o. PepsiCo CZ, s.r.o.

Basic information

Historie fotbalgolfu v ČR začala na podzim roku 2013, kdy byla založena Česká fotbalgolfová asociace - ČFGA, která se stala členem World footballgolf association - WFGA.
Historie footgolfu v ČR se datuje na rok 2015, kdy se začalo hrát na prvním footgolfovém hřišti nedaleko Prahy v Golf resortu Botanika. Footgolf tak navazuje na organizaci fotbalgolfu v ČR. Tato spolupráce se rozvinula tak, že v roce 2020 spadá Footgolf a Fotbalgolf pod jednu asociaci (Česká footgolfová a fotbalgolfová asociace z.s. - CFGA) a začíná nová éra těchto sportů pod jednou hlavičkou. CFGA je členem Mezinárodní světové federace pro footgolf - Federation for International FootGolf (FIFG), která zastřešuje téměř čtyřicet zemí z celého světa. CFGA pořádá republikovou Footgolf tour, sdružuje kluby a hráče, a nominuje hráče pro mezinárodní turnaje.

Important links

Federation for International FootGolf logo gScore logo

Media partners


You can find us on social media

http://www.cfga.cz/