Contact Language CZ EN
Home News Zúčastnili jsme se MS v německém Inzellu

News detail

8/3/2014

Zúčastnili jsme se MS v německém Inzellu 


2. - 3. srpna jsme se zúčastnili MS v německém Inzellu a náš nejlepší výsledek byl 102.místo z celkových 188 hráčů. Sice jsme skončili až za polovinou hráčů, na druhou stranu byla to světová elita a tak to rozhodně nechápeme jako prohru a naopak nás to posouvá ke zlepšování nejen hry samotné ale i k její propagaci po celé České republice. Naši borci, prozatím ve dvou, reprezentovali Českou republiku a rozhodně se s nimi setkáme i na Czech Open 2014, který se bude konat od 5. do 7. září ve fotbal parku Dymník.

Celkové výsledky z mezinárodního mistrovství ve fotbalgolfu naleznete zde. Přinášíme Vám i něco málo ze samotného dění v podobě fotografií - podívejte se.

Díky za Vaše palce,
tým CFGA

Next news

8/5/2014 Fotbalgolf se pozvolna šíří Českem

Fotbalgolf, množina dvou světově nejpopulárnějších sportů – fotbalu a golfu, se stává novou zálibou nadšených sportovců, kteří rádi objevují něco dalšího a investují čas do nové záliby, ať už je jim deset nebo sedmdesát...

9/5/2014 Mistrovství ČR - Czech Open 2014

Mistrovství České republiky - Czech Open 2014, Fotbal Park Dymník - Přijďte se zůčastnit a nebo se jenom podívat na první mistrovství ČR ve fotbalgolfu. Těšíme se na Vás!

Main partners

John Deere Bernard pivovar KOMA Modular s.r.o. PepsiCo CZ, s.r.o. Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky FAČR

Basic information

The history of the FootballGolf in the Czech Republic has begun in fall 2013 when the Czech Footballgolf Association (CFGA)
was founded and became a member of the World Footballgolf Association

Important links

World Footballgolf Association logo gScore logo

Media partners

Hofo TV Časopis Gol.cz

You can find us on social media

http://www.cfga.cz/