Kontakt Language CZ EN
Úvod News Aktuální výsledky po odehraném 2.kole v Rybí

News detail

5/12/2019

A je to tu!! 1.CFGL má spočítané aktuální pořadí po odehraném turnaji 2.kola ligy v FotbalPark Rybí. V sobotu bylo nádherně a i přes nepřízeň počasí v neděli se odehrála obě kola s úspěchem - všem zúčastněním blahopřejeme.

A jaký to mělo vliv opět na celkové pořadí, se můžete podívat např. zde.

Pro lepší zobrazení po jednotlivých turnajích se podívejte zde

Next news

4/14/2019 Aktuální výsledky po odehraném 1.kole v Praze

1.CFGL má spočítáno jak celkové pořadí tak i aktuální ročník 2019 po odehraném prvním turnaji v roce ve FotbalParku Praha...

Main partners

FAČR PepsiCo CZ, s.r.o. Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky Bernard pivovar John Deere KOMA Modular s.r.o. SportHelp.cz, z. s.

Basic information

Historie fotbalgolfu v ČR začala na podzim roku 2013, kdy byla založena Česká fotbalgolfová asociace - ČFGA, která se stala členem World footballgolf association - WFGA.
Historie footgolfu v ČR se datuje na rok 2015, kdy se začalo hrát na prvním footgolfovém hřišti nedaleko Prahy v Golf resortu Botanika. Footgolf tak navazuje na organizaci fotbalgolfu v ČR. Tato spolupráce se rozvinula tak, že v roce 2020 spadá Footgolf a Fotbalgolf pod jednu asociaci (Česká footgolfová a fotbalgolfová asociace z.s. - CFGA) a začíná nová éra těchto sportů pod jednou hlavičkou. CFGA je členem Mezinárodní světové federace pro footgolf - Federation for International FootGolf (FIFG), která zastřešuje téměř čtyřicet zemí z celého světa. CFGA pořádá republikovou Footgolf tour, sdružuje kluby a hráče, a nominuje hráče pro mezinárodní turnaje.

Important links

Federation for International FootGolf logo gScore logo

Media partners


You can find us on social media

http://www.cfga.cz/